poniedziałek, 4 grudnia
Strona głównaAktualnościALBOR podbija Koszalin

ALBOR podbija Koszalin

ALBOR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa jest firmą rodzinną. Kontynuuje działalność i wpisuje się w tradycje firmy ALBOR Bolesław Rafałko, istniejącej od 1991 roku. Przez lata swojej działalności zakład wyspecjalizował się w naprawach taboru ciężarowego (ciągników siodłowych, przyczep i naczep) w pełnym zakresie, sprzedaży części zamiennych tych pojazdów, sprzedaży pojazdów użytkowych nowych i używanych oraz wynajmie pojazdów ciężarowych.

W firmie ALBOR, w dotychczasowej siedzibie w Wałczu, zatrudnionych jest 80 osób. Jest to doświadczony zespół specjalistów, który zapewnia swoim klientom najwyższy poziom świadczonych usług. Serwis wyposażony jest w profesjonalny sprzęt i nowoczesne linie diagnostyczne. Od wielu lat ALBOR jest Autoryzowaną Stacją Obsługi MAN, posiada ponadto autoryzacje innych producentów pojazdów ciężarowych, w tym JELCZ, FEBER (naczepy Inter Cars), WIELTON, SCHWARZMUELLER, a od niedawna również FORD. Dodatkowo ALBOR może się pochwalić autoryzacjami producentów podzespołów i układów występujących powszechnie w pojazdach ciężarowych, w tym m.in. BPW, HALDEX, WABCO, KNORR, JOST, ORLANDI, GIGANT, WEBASTO czy EBERSPACHER. Warto też wspomnieć, że w firmie ALBOR wdrożono i certyfikowano
w grudniu 2004 roku utrzymywany do dziś system zarządzania jakością ISO 9001:2000 (obecnie ISO 9001:2015). Główna siedziba firmy (w tym serwis i centrum napraw powypadkowych) znajduje się w Wałczu na ulicy Bydgoskiej, a Centrum Sprzedaży Pojazdów MAN TopUsed na ulicy Wojska Polskiego. Posiadamy również duży obiekt w Pile, który wynajmujemy dla największego sprzedawcy części samochodowych w Polsce.

Obecnie ALBOR rozpoczął realizację najnowszego pomysłu właścicieli spółki i prowadzi inwestycję – budowę autoryzowanego serwisu pojazdów ciężarowych w Koszalinie przy ulicy Ekonomicznej 11, na terenie nowej strefy ekonomicznej. W ten sposób w najbliższych miesiącach firma rozszerzy terytorialny zakres swojej działalności.

Dwa lata temu właściciele kupili cztery działki, na których, po uzyskaniu wszelkich niezbędnych zezwoleń i decyzji, rozpoczęły się w tym roku właściwe prace budowlane. Atrakcyjny budynek nowoczesnego serwisu ma powstać w ciągu kilku miesięcy. Serwis będzie wyposażony w kilkanaście stanowisk, dwa kanały diagnostyczne oraz myjnię. Przewidziana jest również część biurowa z pomieszczeniami dla klientów oczekujących na wykonanie zlecenia oraz magazyn części zamiennych. Niezależnie od serwisu ALBOR zamierza wkrótce rozpocząć w nowej lokalizacji sprzedaż pojazdów ciężarowych. Start działalności w Koszalinie wiązać się będzie z koniecznością zatrudnienia pracowników, szczególnie elektromechaników pojazdów samochodowych, ale i handlowców, magazynierów czy pracowników gospodarczych.

Zapraszamy do naszego serwisu w Wałczu, a już wkrótce również do nowego serwisu w Koszalinie. Wybierając ALBOR klient wybiera solidność, szybkość napraw, gwarancję na wykonane usługi, przystępne ceny, fachową pomoc i wsparcie techniczne ze strony doświadczonego i systematycznie podnoszącego wiedzę i kwalifikacje zespołu specjalistów. To nie tylko puste deklaracje, to jest nasza codzienna wytężona praca.

Więcej szczegółów o firmie na naszej stronie www.albor.com.pl.

Zachęcamy również do obserwowania naszego profilu (fanpage) i zapoznania się z naszymi postami na Facebooku (https://www.facebook.com/Alborwalcz).

Materiał partnera.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Popularne

Biznes ważniejszy od ludzi

Tragedia na drodze

Przemoc to żadna moc