niedziela, 3 grudnia
Strona głównaAktualnościDuży pies o jeszcze większym sercu

Duży pies o jeszcze większym sercu

Sytuacja jest pilna, a czas nagli. Chester, niezwykle inteligentny i łagodny pies, ma zaledwie kilka dni, aby uniknąć schroniska.

Choć Chester może wydawać się nieco imponujący ze względu na swoje rozmiary, to tylko wielki szczeniak, zamknięty w około 40-kilogramowym opakowaniu. Jest spokojny w domu, rzadko szczeka, nie sprawia hałasu, a jego obecność wypełnia pomieszczenie ciepłem i spokojem. To, że Chester nie jest psem rasowym, nie powinno wpływać na naszą decyzję o adopcji. Jego miłość i wdzięczność za stały dom są bezcenne. Choć może potrzebować trochę czasu, by oswoić się z większymi psami, to jest to cecha, nad którą można pracować. Chester to pies, który potrzebuje człowieka i uwielbia towarzystwo ludzi. 

Historia Chestera to niezwykła opowieść o wytrwałości i miłości. Został znaleziony dziesiątki kilometrów od swojego prawdziwego domu, w Gostomi. Dane w bazie wskazywały, że jego właścicielem jest mieszkaniec Obornik. Po wielu staraniach udało się skontaktować z właścicielem, który przekazał psa innej osobie. Niestety, Chester został zaniedbany i pozostawiony sam na pastwę losu.

Nie mamy wiele czasu, aby zapewnić mu bezpieczny i kochający dom. Jeśli masz miejsce w swoim sercu i domu dla tego wyjątkowego psa, prosimy o kontakt – apelują wolontariuszki ze Stowarzyszenia Razem dla Zwierząt. – Chester zasługuje na stały dom, który dostarczy mu bezpieczeństwo i miłość, której tak bardzo potrzebuje. Dajmy Chesterowi szansę na nowe życie i możliwość odczucia ciepła człowieka. Razem możemy sprawić, że ta niezwykła opowieść o przetrwaniu i miłości zyska szczęśliwe zakończenie.

Kontakt w sprawie adopcji:

Zuza 739-060-858

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Popularne

Biznes ważniejszy od ludzi

Tragedia na drodze

Przemoc to żadna moc