niedziela, 14 kwietnia

Festyn z sercem

Zbliża się ten weekend, kiedy najbardziej żałujemy wydarzeń odbywających się wcześniej w tym samym terminie. Teraz niestety wybór jest dość ograniczony.

Jutro na boisku przy ul. Cmentarnej w Szwecji (gm. Wałcz) o godz. 16.00 rozpocznie się festyn wiejski. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, szczególnie dla najmłodszych. Będzie więc zamek dmuchany, cymbergaj, pokaz sprzętu gaśniczego, konkursy, loterie i zabawy dla dzieci. O godz. 18.15 wystąpi zespół Między nami, a o 20.00 rozpocznie się zabawa taneczna. Uwaga, boisko w Szwecji tego dnia stanie się miejscem zbiórki książek. Dochód z ich sprzedaży wesprze zbiórkę na leczenie Stasia Raczyńskiego. Warto przejrzeć półki i wziąć z sobą trochę dodatkowej gotówki, bo zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy na leczenie chłopca.

Także w sobotę w skansenie fortyfikacyjnym Grupa Warowna Cegielnia o godz. 14.00 odbędzie się turniej strzelecki o Puchar Dyrektora Muzeum Ziemi Wałeckiej. Warto sprawdzić swoje umiejętności w tym zakresie. Na zawody zapraszają muzealnicy i Liga Obrony Kraju.

Maki, czyli Patryk Makaroński chce zorganizować imprezę dla całych rodzin, łączącą sport, zabawę i integrację oraz opierającą się w jak najwyższym stopniu o wałeckich przedsiębiorców. Zapraszamy do odwiedzenia facebookowego profilu Maki House Party i wpisywania swoich propozycji oraz zadeklarowania udziału w wydarzeniu. Jak pisze organizator: “To nasz jedyny wolny weekend i jeśli mamy popracować kilka tygodni nad organizacją, to chcemy, wiedzieć, że jest dla kogo”. Nie narzekajmy więc, że nic się nie dzieje i dajmy znać Makiemu, że takie wydarzenie to dobry pomysł.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Popularne