niedziela, 10 grudnia

Festyn z sercem

Zbliża się ten weekend, kiedy najbardziej żałujemy wydarzeń odbywających się wcześniej w tym samym terminie. Teraz niestety wybór jest dość ograniczony.

Jutro na boisku przy ul. Cmentarnej w Szwecji (gm. Wałcz) o godz. 16.00 rozpocznie się festyn wiejski. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, szczególnie dla najmłodszych. Będzie więc zamek dmuchany, cymbergaj, pokaz sprzętu gaśniczego, konkursy, loterie i zabawy dla dzieci. O godz. 18.15 wystąpi zespół Między nami, a o 20.00 rozpocznie się zabawa taneczna. Uwaga, boisko w Szwecji tego dnia stanie się miejscem zbiórki książek. Dochód z ich sprzedaży wesprze zbiórkę na leczenie Stasia Raczyńskiego. Warto przejrzeć półki i wziąć z sobą trochę dodatkowej gotówki, bo zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy na leczenie chłopca.

Także w sobotę w skansenie fortyfikacyjnym Grupa Warowna Cegielnia o godz. 14.00 odbędzie się turniej strzelecki o Puchar Dyrektora Muzeum Ziemi Wałeckiej. Warto sprawdzić swoje umiejętności w tym zakresie. Na zawody zapraszają muzealnicy i Liga Obrony Kraju.

Maki, czyli Patryk Makaroński chce zorganizować imprezę dla całych rodzin, łączącą sport, zabawę i integrację oraz opierającą się w jak najwyższym stopniu o wałeckich przedsiębiorców. Zapraszamy do odwiedzenia facebookowego profilu Maki House Party i wpisywania swoich propozycji oraz zadeklarowania udziału w wydarzeniu. Jak pisze organizator: „To nasz jedyny wolny weekend i jeśli mamy popracować kilka tygodni nad organizacją, to chcemy, wiedzieć, że jest dla kogo”. Nie narzekajmy więc, że nic się nie dzieje i dajmy znać Makiemu, że takie wydarzenie to dobry pomysł.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Popularne

Biznes ważniejszy od ludzi

Sejm od kuchni