niedziela, 14 kwietnia
Strona głównaAktualnościGotowy do wyborów

Gotowy do wyborów

28 sierpnia w czasie konferencji na wałeckiej Alei Gwiazd Sportu swój start w nadchodzących wyborach parlamentarnych oficjalnie potwierdził kandydat Koalicji Obywatelskiej Paweł Suski.

Paweł Suski był posłem na Sejm w latach 2007-2019. Obecnie jest dyrektorem ZOL Leśna Ustroń w Tucznie. Jako kandydata w nadchodzących wyborach zaprezentował go starosta wałecki Bogdan Wankiewicz.

Do wyborów zostało 48 dni, a temperatura kampanii już wyraźnie rośnie – zauważył B. Wankiewicz.

Paweł Suski wystąpił na konferencji w gronie najbliższej rodziny: żony Estery oraz syna Jerzego.

Decydując się na kandydowanie w wyborach, ja i moje koleżanki oraz koledzy z Koalicji Obywatelskiej stajemy do walki o Polskę suwerenną i demokratyczną – podkreślił P. Suski. – Jarosław Kaczyński powiedział, że celem jego oraz Prawa i Sprawiedliwości jest zmiana ustroju państwa, nie tylko w sensie ekonomicznym, ale również politycznym. I to właśnie się dokonuje lub nawet już się dokonało. Trójpodziału władzy już nie mamy. Kaczyński mówi wprost: sądy muszą być nasze. Ja nie chcę tu mówić o setkach afer PiS, nie chcę mówić o drożyźnie. Chcę mówić o tym, że państwo musi być demokratyczne i do walki o taką Polskę chcę wykorzystać swoje doświadczenie jako posła.

P. Suski zapowiedział, że jeśli zostanie wybrany, to szczególną wagę przywiązywać będzie do obszaru usług medycznych, w którym aktualnie pracuje zawodowo, oraz do tematów związanych z ochroną praw zwierząt.

Potencjał okręgu nr 40 jest olbrzymi – zakończył swoje wystąpienie P. Suski. – Naszą listę otwiera Bartosz Arłukowicz. Proszę wyborców o głosowanie na mnie, gdyż uważam, że Wałcz znów ma szansę na swojego posła.

Paweł Suski będzie kandydował do Sejmu z 7. miejsca na liście Koalicji Obywatelskiej.

tc

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Zobacz również

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Popularne