poniedziałek, 11 grudnia
Strona głównaAktualnościIntegracja na sportowo

Integracja na sportowo

Ponad 400 osób uczestniczyło w Eagle Sport Day – imprezie zorganizowanej na wałeckim stadionie miejskim przez firmę Eagle dla pracowników i ich rodzin.

Podobne wydarzenia odbywały się już wcześniej w różnej formie, najczęściej były to spływy kajakowe zakończone rozgrywkami sportowymi i atrakcjami dla dzieci. W tym roku po raz pierwszy dział marketingu podjął się organizacji wydarzenia, w którym uczestniczyła tak duża liczba osób. Temu trudnemu logistycznie zadaniu udało się sprostać z sukcesem.

Wśród atrakcji były m.in. zakończone rozgrywkami treningi i pokazy piłkarskie, dmuchańce i piana dla dzieci, zajęcia plastyczne, animacje i konkursy dla całych rodzin. Po zawodach dorośli mogli posilić się potrawami z grilla lub serwowanymi w food truckach, dla dzieci z kolei przygotowano specjalne menu. Wszystkie atrakcje były darmowe, a uczestniczące w zabawie maluchy dostały pamiątkowe koszulki.

Sport to nieodłączny element naszych imprez integracyjnych. Pracownicy w dużej części są sportowcami, reprezentującymi firmę w różnych dyscyplinach. Bardzo mnie to cieszy, bo sport stanowi ważną część także mojego życia – mówi prezes Zarządu Eagle Sp. z o.o. Janusz Marcin Ejma, prywatnie były mistrz świata, wicemistrz Europy i sześciokrotny mistrz Polski w karate.

zbk, fot. Magda Korzeniowska

Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Popularne

Biznes ważniejszy od ludzi

Sejm od kuchni