sobota, 18 maja
Strona głównaAktualnościKlimatyczny ogród Aparthotelu

Klimatyczny ogród Aparthotelu

Jeszcze niedawno był to zachwaszczony, zaśmiecony i zagruzowany nieużytek, do tego położony na podmokłym terenie. Obecnie powstaje tam ogród, który dzięki odpowiedniej aranżacji i modnemu wystrojowi będzie doskonałym uzupełnieniem oferty Aparthotelu. Już w czerwcu zacznie służyć nie tylko gościom, lecz przede wszystkim mieszkańcom Wałcza.

Aparthotel oferuje bazę noclegową w wysokiej klasy komfortowych apartamentach. Prywatne łazienki, aneksy kuchenne, dostęp do sieci wi-fi i wiele innych udogodnień. Restauracja serwująca dania przygotowywane ze składników pochodzących od lokalnych producentów. Jednym z wielu atutów hotelu jest klimatyzowana sala bankietowo-konferencyjna, w której można zorganizować imprezę okolicznościową czy też biznesowe spotkanie. Do tego sauna, siłownia, wypożyczalnia rowerów oraz obszerny parking i stacja ładowania samochodów elektrycznych. Szeroka oferta i wysoka jakość oferowanych usług przełożyły się na sukces obiektu. Szybko okazało się, że kompleks jest niewystarczający, jak na liczbę zainteresowanych usługami gości. Konieczna więc była rozbudowa.

Na uporządkowanym placu powstanie ogród, który będzie uzupełnieniem hotelowego obiektu. Cechujący się harmonią, asymetrią i elegancją, obsadzony ozdobnymi trawami i innymi roślinami stanie się miejscem, w którym użytkownicy znajdą odprężenie, relaks i odpoczynek. Klimatu dopełni mądrze zaprojektowane oświetlenie.                 

Obok znajduje się działka, która do tej pory była jednym wielkim śmietniskiem, do tego zagruzowanym i podmokłym. Kiedyś przez ten teren ludzie skracali sobie drogę. Obecnie za ogrodzeniem Aparthotelu zbudowana zostanie ścieżka pieszo-rowerowa, więc osoby chcące wykorzystać to miejsce jako skrót, nadal będą miały taką możliwość.

– Każdy, nie tylko goście, lecz również mieszkańcy Wałcza, będą mogli w hotelu i jego otoczeniu miło spędzić czas – przedstawił swoją wizję właściciel Aparthotelu Jarosław Horodecki. – Nastawiamy się na organizację spotkań w większym lub mniejszym gronie. Czy to rodzinnych, czy też koleżeńskich, firmowych, a także grup kibiców. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą w swoim towarzystwie w wygodnych warunkach oraz przy profesjonalnej obsłudze dobrze się bawić. Chcemy, aby panował u nas fajny, przyjazny klimat. Każdy, kto nas odwiedzi, będzie mile widziany.

Najważniejszym punktem tej innowacyjnej rozbudowy będą dwa nowoczesne pawilony, które staną się centrum wydarzeń kulturalnych, rozrywkowych i biznesowych. Z myślą o różnorodnych potrzebach gości zostaną zaprojektowane w sposób elastyczny, umożliwiający organizację konferencji, bankietów czy też wesel. Natomiast serce ogrodu to muszla koncertowa. Będzie można delektować się muzyką na żywo lub posłuchać repertuaru przygotowanego przez DJ. Oprócz tego pojawią się urocze altanki – idealne na towarzyskie spotkania, kameralne rozmowy czy wspólne kibicowanie. Dzięki nim będzie można cieszyć się swoim towarzystwem w otoczeniu zieleni. Wystarczy zadzwonić i zarezerwować miejsce dla siebie i przyjaciół.

Ogród będzie funkcjonował w okresie wiosennym, letnim i jesiennym, a kiedy zamontowane zostaną specjalne lampy ogrzewające, także w późniejszym czasie.

– Nasza gastronomia opiera się na przygotowywaniu dań zawsze ze świeżych produktów pochodzących od lokalnych producentów – dodaje menedżerka Aparthotelu Beata Berdych-Huzar. – Wszystkie dania przygotowujemy w naszej kuchni. Dodatkowo w ogrodzie staną grille. Podczas imprez będziemy serwować grillowane mięsa, warzywa i ryby. Przygotujemy wszystko, czego będą oczekiwali nasi goście. Wysoki standard wyposażenia oraz wysoka jakość serwowanych produktów i profesjonalna obsługa znacząco nie wpłyną na ceny. Ogród pozwoli nam na obsługę większej liczby gości, ponieważ obecnie już zaczyna brakować nam miejsca. Powiększenie powierzchni użytkowej nie tylko umożliwi nam zorganizowanie większej ilości imprez, lecz także da możliwość zorganizowania np. podczas wesel strefy zabaw dla dzieci. Animatorzy zajmą się pociechami, podczas gdy ich rodzice będą bawić się w innym pomieszczeniu.

Nowy punkt gastronomiczno rozrywkowy już wkrótce pojawi się na mapie Wałcza. Właściciel planuje utworzyć strefę kibica podczas rozpoczynających się w czerwcu w Niemczech mistrzostw Europy w piłce nożnej.

Rozbudowa hotelu to także nowe miejsca pracy. Poszukiwani są kucharze, kelnerzy i pracownicy recepcji.                        

 – To co będzie dobre dla ludzi, będzie także dobre dla obiektu i firmy – podsumowuje Jarosław Horodecki. – Chcemy, aby każdy, kto nas odwiedzi, czuł się u nas jak najlepiej, a serwowane posiłki były smaczne i tanie. Stworzymy bardzo dobre warunki do spędzenia miło czasu w swoim gronie.

Tekst sponsorowany

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Popularne