niedziela, 10 grudnia
Strona głównaAktualnościKoty zostały potrącone

Koty zostały potrącone

Kolejny kot, który został znaleziony martwy na ul. Wąskiej, został poddany sekcji. Opinia biegłego wskazuje, że został potrącony przez samochód. Podobnie jak dwa poprzednie.

Przypomnijmy, 7 sierpnia na ulicy Wąskiej znaleziono dwa młode kociaki z widocznymi śladami krwi. W opinii policjantów oba zostały potrącone przez samochód. W nocy z niedzieli na poniedziałek (10 – 11 września) pojawiło się kolejne martwe zwierzę.

Na nagraniu z monitoringu, do którego dotarliśmy, widać sylwetkę (prawdopodobnie mężczyzny), który pod osłoną nocy pojawia się dokładnie w miejscu, gdzie następnego ranka mieszkańcy zaleźli martwego kota. Człowiek kładzie coś na chodniku i w pośpiechu odchodzi. Mieszkańcy ulicy Wąskiej przypuszczali, że mogły to być zwłoki zwierzęcia. Policja jednak tego nie potwierdza.

Na nagraniu, które zabezpieczyliśmy, widać mężczyznę. Zatrzymuje się w tamtym miejscu, ale nie widać, żeby z czymś przyszedł i coś tam położył. Wyniki sekcji zwłok wskazują, że kot został potrącony – informuje st. asp. Beata Budzyń, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wałczu. – Nie upraszczamy żadnej sprawy, do każdej podchodzimy poważnie i wnikliwie je analizujemy. Zwierzęta giną pod kołami samochodów, dlatego apelujemy do właścicieli, żeby lepiej ich pilnowali. To ich obowiązek.

Zobacz również

2 KOMENTARZE

  1. Zadnej sekcji nie bylo w pierwszym jak i drugim przypadku. ZGK zabralo ciala, a sprawa po kilku dniach zajela sie policja. Ewidentnie nie chce im sie ruszyc rzyci lub kogos chronia. Z relacji mieszkancow wynika ze na tej ulicy mieszka psychopata…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Popularne

Biznes ważniejszy od ludzi

Sejm od kuchni