niedziela, 10 grudnia
Strona głównaAktualnościMagiczny Wonderland

Magiczny Wonderland

22-letnia Julia Dąbrowska spełnia swoje marzenia o pracy z dziećmi i dla dzieci. Kilka tygodni temu przy ulicy Bydgoskiej 72 otworzyła Salę Zabaw Wonderland&Cafe. Można tam skorzystać z cyklicznych imprez tematycznych, zorganizować nie tylko kinderbal, ale także imprezę firmową, czy spotkanie rodzinne. 250-metrowa sala daje ogromne możliwości.

– Od 6 lat uczę się prowadzić animacje dla dzieci. Zawsze chciałam to robić, to moja pasja i spełnienie marzeń. Szukałam miejsca, w którym mogłabym się rozwijać i tak powstał Wonderland – opowiada Julia Dąbrowska. – Zauważyłam, że w Wałczu brakuje miejsca, w którym czas mogą spędzać całe rodziny, dlatego postanowiłam znaleźć lokal, który mi to umożliwi. W Wonderland włożyłam całe swoje serce i mnóstwo pracy. W projekt zaangażowali się także członkowie mojej rodziny i znajomi. Nasi goście mówią, że czuć tutaj naszą energię i serca, które włożyliśmy w pracę nad stworzeniem tego miejsca.

W Wonderland możemy urządzić urodziny dziecka, spotkania rodzinne, ale także firmowe eventy. Odbywają się tam cyklicznie zajęcia kreatywne dla dzieci, pokazy magii, warsztaty tworzenia lizaków czy koncerty dla dzieci, oczywiście w wykonaniu gości z zewnątrz. Organizowane są imprezy tematyczne, takie jak zbliżające się Mikołajki, czy Noc Sylwestrowa dla dzieci.

– Współpracujemy z różnymi firmami i osobami, aby jak najbardziej udoskonalić i rozszerzyć naszą ofertę – podkreśla J. Dąbrowska.

Na 250 metrach – oprócz sali imprezowej – mieści się także kawiarenka dla rodziców, sala zabaw oraz salka, w której organizowane są urodziny dla najmłodszych. Na wewnętrznym placu zabaw dzieci mogą korzystać ze specjalnych konstrukcji m.in. ze zjeżdżalniami, strefą gier oraz z basenu z kulkami. Rodzice natomiast mogą spokojnie odpocząć przy kawie, herbacie czy cieście.

Wystrój sali jest tematyczny. Na Halloween dzięki pająkom, pajęczynom, upiorom oraz grze świateł przybrała mroczny wygląd. Na zbliżające się święta z kolei sala będzie magiczna, jasna, nastrojowa i bardzo przytulna. 

Sala Zabaw WONDERLAND&CAFE WAŁCZ

Bydgoska 72

Tel. 518 838 577

Materiał partnera

Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Popularne

Biznes ważniejszy od ludzi

Sejm od kuchni