sobota, 18 maja
Strona głównaAktualnościMagiczny Wonderland

Magiczny Wonderland

22-letnia Julia Dąbrowska spełnia swoje marzenia o pracy z dziećmi i dla dzieci. Kilka tygodni temu przy ulicy Bydgoskiej 72 otworzyła Salę Zabaw Wonderland&Cafe. Można tam skorzystać z cyklicznych imprez tematycznych, zorganizować nie tylko kinderbal, ale także imprezę firmową, czy spotkanie rodzinne. 250-metrowa sala daje ogromne możliwości.

– Od 6 lat uczę się prowadzić animacje dla dzieci. Zawsze chciałam to robić, to moja pasja i spełnienie marzeń. Szukałam miejsca, w którym mogłabym się rozwijać i tak powstał Wonderland – opowiada Julia Dąbrowska. – Zauważyłam, że w Wałczu brakuje miejsca, w którym czas mogą spędzać całe rodziny, dlatego postanowiłam znaleźć lokal, który mi to umożliwi. W Wonderland włożyłam całe swoje serce i mnóstwo pracy. W projekt zaangażowali się także członkowie mojej rodziny i znajomi. Nasi goście mówią, że czuć tutaj naszą energię i serca, które włożyliśmy w pracę nad stworzeniem tego miejsca.

W Wonderland możemy urządzić urodziny dziecka, spotkania rodzinne, ale także firmowe eventy. Odbywają się tam cyklicznie zajęcia kreatywne dla dzieci, pokazy magii, warsztaty tworzenia lizaków czy koncerty dla dzieci, oczywiście w wykonaniu gości z zewnątrz. Organizowane są imprezy tematyczne, takie jak zbliżające się Mikołajki, czy Noc Sylwestrowa dla dzieci.

– Współpracujemy z różnymi firmami i osobami, aby jak najbardziej udoskonalić i rozszerzyć naszą ofertę – podkreśla J. Dąbrowska.

Na 250 metrach – oprócz sali imprezowej – mieści się także kawiarenka dla rodziców, sala zabaw oraz salka, w której organizowane są urodziny dla najmłodszych. Na wewnętrznym placu zabaw dzieci mogą korzystać ze specjalnych konstrukcji m.in. ze zjeżdżalniami, strefą gier oraz z basenu z kulkami. Rodzice natomiast mogą spokojnie odpocząć przy kawie, herbacie czy cieście.

Wystrój sali jest tematyczny. Na Halloween dzięki pająkom, pajęczynom, upiorom oraz grze świateł przybrała mroczny wygląd. Na zbliżające się święta z kolei sala będzie magiczna, jasna, nastrojowa i bardzo przytulna. 

Sala Zabaw WONDERLAND&CAFE WAŁCZ

Bydgoska 72

Tel. 518 838 577

Materiał partnera

Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Popularne