niedziela, 3 grudnia
Strona głównaSportNominacje kajakarzy

Nominacje kajakarzy

Amelia Marcinkowska i Mateusz Trojanowski z Wałeckiego Towarzystwa Sportowego Orzeł będą reprezentować Polskę na mistrzostwach świata młodzieżowców i juniorów w kajakarstwie klasycznym we Włoskim Auronzo.

Zawody odbędą się między 6 a 9 lipca. Amelia Marcinkowska wystartuje aż  w czterech konkurencjach C1 1000 m, C4 500 m oraz C1 5000, C2 mix a Mateusz Trojanowski wystartuje K1 5000 m.

To niesamowite, że w Wałczu mamy aż tylu zdolnych zawodników, którzy dostają powołania na imprezy centralne. Nasi zawodnicy regularnie otrzymują powołania do kadry narodowej. W tym roku jest ich aż sześcioro i on także będą mieli jeszcze szansę na reprezentowanie naszego kraju w tym roku na arenach międzynarodowych – cieszy się prezes Orła Ireneusz Marcinkowski.

Jest to wynik ogromnej pracy zawodników oraz sztabu trenerskiego tworzonego przez Ireneusza Wasielewskiego oraz Arkadiusza Laskowskiego.

Sponsorem Wałeckiego Towarzystwa Sportowego Orzeł jest… też orzeł, czyli wałecka firma Eagle.

Z ogromną dumą wspieramy zawodników z WTS Orzeł, zapewniając im bezpieczeństwo finansowe, pozwalające skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na treningach – mówi prezes Zarządu Eagle Sp. z o.o. Janusz Marcin Ejma. – Sukcesy naszych podopiecznych bardzo nas cieszą, ale pamiętamy przy tym, że sport to nie tylko treningi, zawody i medale, ale także wychowanie i wartości, które trenerzy wpajają młodym zawodnikom.


Oprac. z

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Popularne

Biznes ważniejszy od ludzi

Tragedia na drodze

Przemoc to żadna moc