poniedziałek, 11 grudnia
Strona głównaAktualnościOptyk Baranowicz -  specjaliści od ostrości widzenia

Optyk Baranowicz –  specjaliści od ostrości widzenia

Setki opraw okularowych tylko z najnowszych kolekcji, w tym także przeciwsłonecznych, otwartość i profesjonalizm w obsłudze wyróżniają nowo otwarty Salon Optyczny Baranowicz.

Wizytę można umówić stacjonarnie w siedzibie przy ul. Bydgoskiej 7-9/2 (vis a vis kina „Tęcza”), a także przez portal Bookero. Okulary przeciwsłoneczne są dostępne stacjonarnie i przez Internet – jeśli okaże się, że wymarzonego przez klienta modelu nie ma akurat w salonie. Zespół,  posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy w dużych sieciach optycznych, zapewnia profesjonalną pomoc w doborze szkieł, oprawek i nakładek przeciwsłonecznych oraz indywidualne podejście do klienta.

Optyk Baranowicz to miejsce przyjazne dzieciom. Właściciele przygotowali dla nich stoliczek do zabawy i sofę. W ofercie są też produkty dla nich: okulary dziecięce, korekcyjne oraz przeciwsłoneczne. Co ważne, okulary chroniące przed szkodliwym promieniowaniem UV występują także w wersji dla dzieci poniżej pierwszego roku życia.

Optyk Baranowicz

Wałcz, ul. Bydgoska 7-9/2

Badanie można umówić pod numerem telefonu: 727 712 151, samodzielnie na portalu Bookero pod linkiem: https://tiny.pl/ct6fw i poprzez Massengera www.facebook.com/optykbaranowicz

Materiał partnera

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Popularne

Biznes ważniejszy od ludzi

Sejm od kuchni