sobota, 18 maja
Strona głównaAktualnościPobite niemowlę (aktualizacja)

Pobite niemowlę (aktualizacja)

Wczoraj (9 maja) wałeccy policjanci zatrzymali rodziców 16-tygodniowej pobitej dziewczynki. 30-letnia matka została aresztowana na 3 miesiące za znęcanie się nad dzieckiem.

Nieoficjalnie udało nam się ustalić, że niemowlę miało obrażenia głowy i klatki piersiowej, a także zasinienia na twarzy. Maluszek został przewieziony najpierw do szpitala w Wałczu, potem w Koszalinie, obecnie przebywa w Szczecinie.

– W kwietniu w tej rodzinie miała miejsce interwencja. Policję wezwał 43-letni ojciec dziecka. W efekcie rodzinie założona została niebieska karta, dlatego opieka społeczna szczególnie się nią interesowała – informuje rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Koszalinie Ewa Dziadczyk. – Teraz także mężczyzna zawiadomił opiekę społeczną, że z dzieckiem jest coś nie tak. Pracownicy natychmiast zawiadomili policję.

AKTUALIZACJA, 11.05.

Tutaj wersja przedstawiona przez rzeczniczkę prokuratury różni się od naszych ustaleń, z których wynika, że to sąsiadka zawiadomiła opiekę społeczną, a pracownicy opieki społecznej policję.

30-letnia matka dziewczynki została aresztowana na trzy miesiące, jej mąż został objęty dozorem. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że matka boryka się z poważnymi problemami zdrowotnymi i nie panuje nad agresją fizyczną i werbalną wobec córki.

W domu przebywał także ponad roczny chłopczyk, który nie miał obrażeń, jest pod opieką dziadka.

zbk

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Popularne