sobota, 18 maja
Strona głównaAktualnościPościg i strzelanina

Pościg i strzelanina

Dzisiejszej nocy w Broczynie policjanci ścigali mężczyznę, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Pościg zakończył się oddaniem strzałów przez policjantów i ucieczką ściganego.

Kierowca audi na podwójnej ciągłej wyprzedzał kolumnę pojazdów. W tej kolumnie znajdował się także radiowóz. Policjanci ruszyli za nim, wydali sygnał do zatrzymania, który kierowca zignorował. W Szwecji uderzył w drzewo, staranował radiowóz, który próbował zablokować mu drogę. Policjanci oddali strzały, jedna z kul uderzyła w oponę.

– Kierowca porzucił samochód i zaczął uciekać na piechotę, dwie pasażerki udało się zatrzymać do wyjaśnienie. Mężczyzna zbiegł. Jest poszukiwany – informuje nadkom. Mirosława Rudzińska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.

Policjanci ustalili dane mężczyzny i następnego dnia udało się go zatrzymać. Wyjaśnił, że był przekonany, iż nadal jest objęty zakazem prowadzenia pojazdów. Usłyszał zarzuty czynnej napaści na policjantów oraz niezatrzymania się do kontroli.

Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Popularne