poniedziałek, 11 grudnia
Strona głównaAktualnościPoszukiwani świadkowie tragicznego wypadku

Poszukiwani świadkowie tragicznego wypadku

Służby nadal badają okoliczności tragicznego wypadku, do jakiego doszło w piątek na drodze wojewódzkiej nr 163.

Przypomnijmy, na prostej drodze, około 100 metrów od skrzyżowania na Rudki zderzyły się osobowy Hyundai (jechał w kierunku Czaplinka) i ciężarówka (poruszała się w przeciwnym kierunku). Do zdarzenia doszło na śliskiej nawierzchni podczas mijania się pojazdów. Przyczyny tragedii nie są znane. Żeby je wyjaśnić, policja poszukuje świadków tego zdarzenia, przesłuchują też uczestników i ratowników, którzy jako pierwsi dotarli na miejsce.

W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 44-letni kierowca hyundaia, jego 11-letnia córka z poważnymi obrażeniami została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Bydgoszczy. Z kolei 6-latka z lżejszymi obrażeniami przebywa w szpitalu w Wałczu.

Rodzina jechała do Szczecina (w Mirosławcu trwa remont przejazdu kolejowego i wyznaczono objazdy).

W wyniku wypadków komunikacyjnych w Polsce każdego dnia statystycznie ginie 7 osób. Jako najczęstsze przyczyny wypadków drogowych możemy wymienić nadmierną prędkość, nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu czy nieprawidłowe wyprzedzanie –  informuje oficer prasowy KPP w Wałczu st. asp. Beata Budzyń. – Jednak stanowią one tylko niektóre z powodów osobistych tragedii tysięcy osób.

zbk

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Popularne

Biznes ważniejszy od ludzi

Sejm od kuchni