poniedziałek, 11 grudnia
Strona głównaAktualnościPrezentacja kandydata Lewicy

Prezentacja kandydata Lewicy

12 września na wałeckim placu Wolności odbyła się inauguracja kampanii wyborczej kandydata Lewicy na posła do Sejmu RP Macieja Markowskiego.

Na wtorkowej inauguracji nie pojawiły się tłumy – w większości przyszli na nią ludzie od lat kojarzeni z lewicą. Wśród nich byli m.in. była posłanka na Sejm, a obecnie radna Rady Miasta Wałcz Bogusława Towalewska, wójt gm. Wałcz Jan Matuszewski, były starosta, a obecnie radny Rady Powiatu Janusz Różański, radny Rady Powiatu Mirosław Wiercioch, radna Rady Miasta Halina Kuch oraz asystent europosła B. Liberadzkiego Jerzy Roch Hamulski.

Rozpoczynający spotkanie J. Różański omówił wyborczy program Lewicy i zapewnił o poparciu wałeckich członków i sympatyków tej formacji dla M. Markowskiego oraz kandydującego do Senatu Janusza Gromka z Kołobrzegu.

– Mam 25 lat, a od 10 lat udzielam się w działalności społecznej – mówił w czasie autoprezentacji Maciej Markowski. – Idziemy do wyborów po zwycięstwo, po to, by wygrać z PiS-em. Tylko Lewica daje gwarancję, że kraj rzeczywiście zmieni się na lepsze. Mówimy: stop arogancji polityków, mówimy: czas przewietrzyć polski parlament. Jeśli zostanę posłem, głównym obszarem mojej pracy będą dobry start w życie dla młodych ludzi, prawa kobiet oraz ochrona praw społeczności LGBT+.

tc

Zobacz również

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Popularne

Biznes ważniejszy od ludzi

Sejm od kuchni