niedziela, 10 grudnia
Strona głównaNa sygnaleRadiowozem na ratunek

Radiowozem na ratunek

Policjanci posterunku w Człopie przetransportowali do szpitala mężczyznę, który uległ wypadkowi w pracy. Z silnym krwawieniem na czas trafił pod opiekę lekarzy.

Wczoraj około godz. 12.00 dyżurny policji z Wałcza otrzymał telefoniczną informację o wypadku w miejscu pracy. Pierwsi na miejscu byli policjanci Człopy, którzy widząc, że 64-latek silnie krwawi, postanowili nie czekać na przyjazd karetki i przetransportowali go do szpitala.

Mężczyzna podczas obsługi tokarki doznał amputacji czterech palców dłoni. Kiedy na miejsce zdarzenia przybyli policjanci, pokrzywdzony mężczyzna był już opatrywany przez pracowników zakładu – relacjonuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wałczu st. asp. Beata Budzyń. – Z uwagi na złe samopoczucie, silne krwawienie z rany st. sierż. Daniel Hibner wraz z sierż. Łukaszem Medolińskim podjęli decyzję o transporcie mężczyzny do szpitala w Wałczu policyjnym radiowozem. Liczyła się każda sekunda. Zachodziła realna obawa o życie i zdrowie mężczyzny, który się wykrwawiał, a natychmiastowy przyjazd karetki pogotowia nie był możliwy.

Powiadamiając o nadzwyczajnej sytuacji dyżurnego wałeckiej komendy policji, funkcjonariusze pojechali na sygnałach do szpitalnej izby przyjęć. Zabezpieczyli również amputowane palce. 64-latek w szybkim tempie trafił pod opiekę lekarzy oddziału ortopedycznego.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Popularne

Biznes ważniejszy od ludzi

Sejm od kuchni