niedziela, 3 grudnia
Strona głównaAktualnościZ sercem do kuchni

Z sercem do kuchni

Znane porzekadło mówi, że sercem każdego domu jest kuchnia, w Kupis Kuchnie z Wałcza dbają o to, by serce Twojego domu zostało potraktowane z należytym zainteresowaniem, zapewniając maksymalny komfort użytkowania oraz z zachowaniem najwyższych standardów ergonomii, wykończenia i świetnym wyglądem.

Firma zapewnia kompleksową usługę od projektowania, poprzez wybór materiałów i sprzętów AGD, kończąc na profesjonalnym montażu.

Oczkiem w głowie są dla nich meble kuchenne, ale z takim samym powodzeniem wykonują meble na wymiar do wszystkich innych pomieszczeń: do łazienki, biura, sypialni, czy garderoby.

 W ofercie mają także blaty granitowe, kwarcytowe oraz spieki kwarcowe, szkło z nadrukiem lub jednolite, wykorzystywane zarówno w kuchniach, jak i łazienkach. Firma oferuje także usługę profesjonalnego montażu. Dysponuje własnym parkiem maszynowym do obróbki kamienia budowlanego, tworząc najwyższej jakości elementy wykonane z kamienia, m.in.: blaty kuchenne i łazienkowe, parapety, obudowy kominkowe z granitu, marmury lub spieku.

Firma Kupis ma także 25-letnie, potwierdzone opiniami wielu zadowolonych klientów, doświadczenie w zakresie sprzedaży i instalacji kominków na gaz i drewno, piecyków na drewno oraz najbardziej popularnych w ostatnim czasie piecyków pelletowych z płaszczem wodnym.

Firma Kupis zapewnia indywidualne podejście do każdego powierzonego projektu, pełen zakres współpracy od  materiałów po konsultacje techniczne oraz kompleksową obsługę w zakresie:

– doradztwa

– pomiaru

– indywidualnego projektu (wizualizacja 3D)

– wyceny

– montażu

– sprzętu AGD (w większości firm z darmową 5 letnia gwarancją przy kupnie mebli)

– sprzedaż ratalną.

Współpracujemy z największymi markami na rynku, zarówno z segmentu sprzętu AGD, jak i wyposażenia, mebli oraz materiałów wykończeniowych. Stale poszerzając ofertę i asortyment, staramy się spełniać coraz to wyższe wymagania naszych klientów, zapewniając jednocześnie pełen komfort użytkowania mebli – mówi właścicielka Ilona Kupis. – Współpracujemy również z architektami i projektantami wnętrz, wykonując meble na potrzeby ich klientów wedle powierzonego projektu.

Przystępując do budowy czy remontu nasi, klienci bardzo często zadają pytanie od czego i kiedy zacząć. Odpowiadamy wtedy, że im wcześniej, tym lepiej. Po otrzymaniu projektu lub koncepcji zakresu remontu wczesna analiza i wykonanie projektu wstępnego kuchni ma istotne znaczenie, ponieważ na tym etapie można dokonać jeszcze wielu zmian, nanieść poprawki tak, aby miejsce, w którym będą Państwo mieszkać, spełniało marzenia i oczekiwania. Chcemy wykluczyć problemy, które niestety bardzo często się zdarzają i z którymi zwracają się do nas klienci:

„Na projekcie domu wydawało się ze będzie dobrze, a teraz to za późno na zmiany”

„Przyłącza zrobione, okno za nisko wstawione, naprawdę musimy z tym teraz żyć?”

Oczywiście, że można żyć z tym wszystkim, tylko… po co? Czy na pewno tego chcemy?

Dlatego wszystko zaplanujmy odpowiednio wcześnie, aby uniknąć tego typu sytuacji.

Przed wizytą w salonie warto wstępnie wymierzyć kuchnię, przygotować szkic pomieszczenia z zaznaczeniem położenia okien, drzwi, wnęk, przyłączy, itp. lub zamówić w firmie Kupis Kuchnie wizytę pomiarową.

Warto też jeszcze przed wizytą w salonie odpowiedzieć sobie na kilka pytań:
– W jakim stylu podobają nam się wnętrza, co pozwoli poznać upodobania klienta i określić w jakim stylu mamy przygotować wizualizacje. Ma to być kuchnia tradycyjna, nowoczesna a może prowansalska.
– Ile osób będzie korzystać z kuchni?
– Czy w kuchni ma znajdować się miejsce do spożywania posiłków?
– Czy potrzebujemy dużo przestrzeni do przechowywania?

– Jaki sprzęt AGD musi znaleźć się w projektowanej kuchni?

– Czy oprócz standardowego sprzętu potrzebujemy np. winiarki, kawiarki do zabudowy, młynka do odpadów itp.

Przed wizytą zalecamy również wcześniejszy kontakt telefoniczny i umówienie wizyty.

Dzięki temu mamy pewność, że projektant poświęci swój czas tylko dla państwa i nie trzeba będzie czekać w kolejce.

Zapraszamy do naszego studia w Wałczu na ul. Podleśnej 5

Studio czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10.00- 17.00, w sobotę od 10.00 do 13.00

Tel. 604 684 653, 600 311 105

biuro@kuchniewalcz.pl

Więcej informacji na www.kuchniewalcz.pl lub FB /kuchniewalcz.pl

Materiał partnera

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Popularne

Biznes ważniejszy od ludzi

Tragedia na drodze

Przemoc to żadna moc