niedziela, 3 grudnia
Strona głównaAktualnościZłodziej zatrzymany

Złodziej zatrzymany

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wałczu zatrzymali 22-letniego złodzieja. Mężczyzna podczas zatrzymania znieważył funkcjonariuszy oraz groził im pozbawieniem życia. Decyzją sądu został więc zatrzymany na trzy miesiące.

To kolejny konflikt z prawem młodego mężczyzny, który ma już na swoim koncie między innymi kradzieże i zniszczenie mienia. Kilka dni temu w kilku sklepach w Wałczu ponownie dokonał  kradzieży. Z półek sklepowych kradł alkohol. Wartość skradzionego mienia wyniosła prawie 1 800 złotych.

Ponadto 22-latek odpowie za znieważenie funkcjonariuszy i kierowanie wobec niech groźby pozbawienia życia. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności – informuje oficer prasowy KPP w Wałczu st. asp. Beata Budzyń. – Nie ma i nie powinno być zarówno prawnego, jak i moralnego usprawiedliwienia dla agresji i zniewag kierowanych pod adresem funkcjonariuszy publicznych. Jest to kolejny przykład na to, że nie ma przyzwolenia na łamanie prawa, znieważanie i atakowanie policjantów.

Za popełnione przestępstwa mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Oprac. z, fot. Pixabay

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Popularne

Biznes ważniejszy od ludzi

Tragedia na drodze

Przemoc to żadna moc